Tümosan

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Tümosan

Tümosan Traktör

Tümosan markası önemli tarım aletleri üreticilerinden biri olma özelliğine sahiptir. Tümosan firması 1975 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir. Traktör ve motor üretimi faaliyetleri yürüten Tümosan  markasının yıllık traktör üretme kapasitesi ise ortalama 45 bin civarıdır. Tümosan markasının traktör sektöründeki pazar payı %15 civarındadır. Tümosan firmasının traktör üretim tesisleri ise Konya şehrindedir. Birçok traktör modeli ile sektörde önemli bir yere sahip olan Tümosan firması özellikle tarım ile uğraşan kişilerin traktör ihtiyaçlarını büyük oranda karşılamaktadır.

Tümosan Tarafından Üretilen Traktör Çeşitleri

Traktör konusunda işinde uzman olan Tümosan firması paletli, tekerlekli ve karma özelliklere sahip traktörler üretmektedir. Üretim tesisi Konya’da bulunan Tümosan firmasının paletli traktörleri çamur ve bataklık gibi yerlerde sık sık kullanılmaktadır. Tekerlekli traktör üretimi de yapan Tümosan markası karma cins traktörleri ise ağır işlerde kullanmak amacıyla üretmektedir. Tekerlekli traktörler ağırlıklı olarak tarım arazilerinde kullanılmaktadır. Birçok tarım aletini taşımaya yarayan tekerlekli traktörler  çok tercih edilen traktör modellerinden biri olma özelliğine sahiptir.

Tümosan Marka Traktör Fiyatları Nasıldır?

Tümosan marka traktörler kaliteli ekipmanlar bir araya getirilerek üretilmiştir. Kalitesinden ödün vermeyen Tümosan markası uygun fiyatlarla müşterilerine hizmet sunmaktadır. Traktör firması olarak önemli bir hizmet sunan Tümosan markası her alanda rahatlıkla kullanılabilecek traktörler üreterek ihtiyaçları karşılamak için üretimlerine devam etmektedir.