Steyr

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Steyr

Steyr Traktör

Steyr Traktör 60 yılı aşkın bir süredir traktör üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Avusturya’da büyük başarılara imza atan Steyr markası 2013 yılında 10.500 adet traktör üretimi gerçekleştirmiştir.

Avusturya pazarında önemli bir yere sahip olan Steyr markası modern ve yenilikçi traktör modelleri ile ziyaretçilerinin dikkatini çekmektedir. Dünya klasında üretim yapma özelliğine sahip Steyr firması traktör üretimi yaparken kontrol, kalite, güvenlik, personel ve lojistik gibi konularda büyük bir başarıya sahiptir. Tarım aletlerinin başında gelen traktör üretimi konusunda profesyonel olan Steyr firması farklı traktör modelleri ile dikkat çekmektedir.

Steyr Marka Traktör Modelleri

Steyr marka traktör üretiminde 56 ile 228 hp arasında çekiş gücüne sahip 19 farklı modelde traktör üretimi gerçekleştirilmektedir. Steyr marka traktörler Valentin fabrikasında üretimine devam etmektedir. Yüksek kalite standartlarında ve yüksek hassasiyetle üretilmektedir. Steyr markası üretmiş olduğu traktörlerinin %90’ını ihraç etmektedir. Traktör üretimi konusunda işinde uzman olan Steyr markası kalitesinden ödün vermeden traktör üretimi faaliyetlerine devam etmektedir.

Steyr Marka Traktör Fiyatları

Traktör üretimi gerçekleştiren Steyr markası kaliteli ekipmanlar kullanarak traktör üretimi yapmaktadır. Yüksek çekim ve motor gücüne sahip Steyr marka traktörler düşük maliyetli olarak tasarlanmıştır. Yüksek güç sağlayan traktörler üreten Steyr markası düşük yakıt tüketimi ve az gürültü ile çalışan traktörler imal ederek piyasaya sunmaktadır.