John Deere

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

John Deere

John Deere Traktör

Amerikan traktör üreticisi olan John Deere markasının kurucusu John Deere’dir. Günümüzde 55.000 çalışanıyla faaliyet gösteren büyük John Deere firması  160’tan fazla ülkede tarım aletleri satışı gerçekleştirmektedir. Dünyanın en büyük tarım makine satışını gerçekleştiren John Deere firması kalitesinden ödün vermeden  üretimlerine devam etmektedir. John Deere firması traktör başta olmak üzere biçerdöver, ilaçlama makinesi, pamuk hasat makinesi, mimzer gibi birçok tarım aletinin üretimini yaparak satmaktadır. Firmamın üretmiş olduğu çiftçiler tarafından büyük bir beğeni kazanmıştır. 

John Deere Traktör Modelleri

Son yıllarda büyük bir gelişme gösteren John Deere firması yüksek çekim ve motor gücüne sahip traktör modellerini piyasaya sunmuştur. Dünya çapında önemli bir yere sahip olan firmanın traktör modelleri her ihtiyacı karşılayacak modellerdir. Uzun süreli kullanım imkanı sunan John Deere traktör modelleri düşük yakıt ve yüksek çekiş gücü ile çalışmaktadır. Büyük yakıt deposu sayesinde traktörlerin uzun süreli kullanıma elverişli olması çok önemli bir yere sahiptir. Oldukça sessiz çalışan traktör modelleri ile hizmet sunmaktadır.

John Deere Firmasının Pazar Payı

Dünyada traktör üretiminde çok önemli bir yere sahip olan John Deere firması hızla büyüme göstermekte ve büyük bir Pazar payına sahip olmaktadır. 2007 yılında Johnn Deere firması Türkiye’de Deere&Company bağlı bir şube olarak faaliyetlerine devam etmektedir. John Deere firmasının Türkiye’deki faaliyetleri gün geçtikçe artmaktadır.