Foton Modelleri

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Foton Modelleri

Uzak Doğu’nun en kaliteli ve en yüksek üretim kapasitesine sahip olan Foton markası kaliteli traktörleri ile sektörde önemli bir yere sahiptir. Foton markası traktörleri Lovol tarafından üretilmektedir.  Foton markası önemli tarım aletleri üretimi gerçekleştirmektedir. Tarım aletlerinin yanı sıra iş makineleri üretimi de yapan Foton markası Çin’in en değerli 500 markası arasından 64. sırada yer almaktadır.

Foton markası kendi ülkesinde tarım makineleri alanında lider olma özelliğine sahiptir. Yıldan 85.000 adet traktör üreten Foton, bu tarım makinelerinin 19.000 adedini başka ülkelere ihraç etmektedir. Oldukça büyük bir firma olan Foton gitgide büyümeye devam etmektedir. 120’yi aşkın ülkede birçok servis ve satış ağı bulunan Foton markası tarım aletlerinde kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Foton Marka Traktörlerin Özellikleri

Foton marka traktörler kaliteli motorlarla üretilmektedir. Dünyanın önde gelen motor üreticileriyle çalışan Foton markası traktörlerinde bu kaliteli motorları kullanarak traktörlerini üretmektedir. Alanında lider bir şirket olan Foton markası zaman içerisinde büyümüş ve ileriki dönemlerde piyasaya hakim tarım makineleri satışı yürüten firmalardan birisi haline gelecektir. 80 ile 260 beygir arası traktör dizaynı hazırlayan Foton markası farklı traktör modelleri ile dikkat çekmektedir.

Foton Marka Traktörlerin Motor Gücü

Foton modelleri arasına traktörler önemli bir yere sahiptir. Birçok tarım aleti üretimi yürüten Foton markası yüksek motor gücüne sahip traktörler üretmeye devam etmektedir.